Strona głównaStartuj z namiDodaj do ulubionych

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Baran założona została w roku 1994. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek i przedsiębiorców w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, prawa pracy, prawa spółek, jak również reprezentowaniu naszych Klientów w postępowaniach sądowych i przed organami administracji, w sprawach gospodarczych, cywilnych i pracowniczych.

Główny nacisk usług świadczonych przez Kancelarię położony został na staranność i zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów naszych Klientów oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Nasi Klienci informowani są na bieżąco o realizacji zleconych usług, a Kancelaria dokłada wszelkich starań w celu pozytywnej finalizacji każdego zlecenia.

W ramach współpracy z naszymi Klientami zapewniamy kompleksową obsługę spraw bieżących, takich jak przygotowanie, negocjowanie i zawieranie umów handlowych oraz kontraktów, reprezentowanie w procesach gospodarczych i cywilnych, prowadzenie sporów pracowniczych oraz dochodzenie należności. Dla naszych Klientów rozwiązujemy także problemy prawne o wysokim poziomie złożoności, do których należą procedury administracyjne z zakresu prawa budowlanego, obsługa prawna branży farmaceutycznej, przekształcenie i łączenie się spółek.

Do naszych Klientów należą wiodące firmy z regionu małopolskiego i śląskiego, prowadzące działalność w formie spółek handlowych oraz przedsiębiorcy jednoosobowi.